0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Chelsea FC
۱
۱
Leicester City
Finished
۲۰:۰۰
Sheffield United
۱
۰
Crystal Palace
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Heracles Almelo
۰
۲
PSV Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
AZ Alkmaar
۰
۰
FC Groningen
Finished
۱۹:۱۵
Feyenoord Rotterdam
۱
۱
FC Utrecht
Finished
۱۹:۱۵
FC Twente Enschede
۳
۳
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Sittard
۲
۳
Willem II Tilburg
Finished
۱۴:۴۵
  Denmark Superligaen
FC Midtjylland
۱
۱
Hobro IK
Finished
۱۸:۳۰
Broendby IF
۲
۱
Aalborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Silkeborg IF
۳
۳
Sonderjyske
Finished
۱۴:۳۰
Esbjerg FB
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Coppa Italia
Udinese Calcio
۳
۱
FC Sudtirol
Finished
۲۳:۰۰
ACF Fiorentina
۳
۱
SS Monza 1912
Finished
۲۰:۴۵
Spal 2013
۳
۱
AC Feralpisalo
Finished
۲۳:۱۵
US Sassuolo Calcio
۱
۰
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۱۵
Frosinone Calcio
۵
۱
SS Monopoli 1966
Finished
۲۳:۰۰
Empoli FC
۱
۱
Delfino Pescara 1936
Finished
۲۳:۰۰
FC Crotone
۱
۳
UC Sampdoria
Finished
۲۳:۳۰
Cagliari Calcio
۲
۱
AC Chievo Verona
Finished
۲۳:۰۰
AC Pisa 1909
۰
۳
Bologna FC
Finished
۲۳:۱۵
US Lecce
۴
۰
US Salernitana 1919
Finished
۲۳:۱۵
AS Cittadella
۲
۲
Carpi FC 1909
Finished
۲۳:۰۰
Hellas Verona
۱
۱
US Cremonese
Finished
۲۳:۰۰
Ascoli Calcio 1898 FC
۲
۰
Trapani Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Perugia Calcio Spa
۱
۱
Brescia Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Bologna FC
-
-
AC Pisa 1909
Cancelled
۱۹:۳۰
Brescia Calcio
-
-
Perugia Calcio Spa
Cancelled
۱۹:۳۰
UC Sampdoria
-
-
FC Crotone
Cancelled
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۵
۰
Falkenbergs FF
Finished
۲۰:۰۰
AIK
۱
۲
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Orebro SK
۱
۲
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
IK Sirius FK
۰
۲
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga
1. FC Union Berlin
۰
۴
RB Leipzig
Finished
۲۰:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Lviv
۰
۲
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۱:۰۰
FC Zorya Lugansk
۱
۲
FC Oleksandriya
Finished
۲۱:۰۰
FC Olimpik Donetsk
۱
۳
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Primeira Liga
FC Porto
۴
۰
Vitoria Setubal
Finished
۰۱:۰۰
Vitoria Guimaraes
۱
۱
Boavista FC
Finished
۲۲:۰۰
CD Aves
۳
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۹:۳۰
FC Pacos Ferreira
۰
۱
CD Santa Clara
Finished
۱۹:۳۰
  France Ligue 1
AS Saint Etienne
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۰
۰
Racing Strasbourg
Finished
۱۹:۳۰
FC Stade Rennes
۲
۱
Paris Saint Germain
Finished
۲۳:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFC CSKA Sofia
۳
۲
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۲
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Finished
۲۲:۰۰
  Serbia Superliga
FK Partizan
۳
۰
FK Rad
Finished
۲۱:۳۰
FK Vojvodina
۲
۲
FK Tsc Backa Topola
Finished
۲۲:۳۰
FK Macva Sabac
۰
۱
FK Napredak Krusevac
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
KAA Gent
۲
۰
KV Oostende
Finished
۲۲:۳۰
Standard Liege
۴
۱
Royal Excel Mouscron
Finished
۱۷:۰۰
Royal Antwerp FC
۲
۰
ST Truidense VV
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor
۳
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۳:۱۵
Kasimpasa
۱
۱
Trabzonspor
Finished
۲۳:۱۵
Goztepe SK
۰
۱
Antalyaspor AS
Finished
۲۳:۱۵
Atiker Konyaspor 1922
۰
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۲۰:۴۵
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۲
۱
FC Milsami
Finished
۲۱:۳۰
FC Petrocub
۰
۲
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga
RCD Espanyol Barcelona
۰
۲
FC Sevilla
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Alaves Sad
۱
۰
UD Levante
Finished
۱۹:۳۰
Real Betis Balompie
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۲۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۱:۳۰
AC Sparta Prague
۲
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec
۲
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۰
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Fluminense FC RJ
۰
۱
CSA AL
Finished
۲۳:۳۰
SAO Paulo FC SP
۱
۰
Ceara SC CE
Finished
۲۳:۳۰
Cruzeiro EC MG
۲
۰
Santos FC SP
Finished
۲۳:۳۰
SC Corinthians SP
۲
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۰:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۱
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۴:۳۰
EC Bahia BA
۱
۱
Goias EC GO
Finished
۲۳:۳۰
Fortaleza EC CE
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۰۰:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۴
CR Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
CA Paranaense PR
۱
۰
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۲:۳۰
  Wales Premier League
THE New Saints FC
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۱
۰
FK Liepaja
Finished
۲۰:۳۰
FK Ventspils
۳
۰
FK Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Legia Warszawa
۱
۰
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
KS Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۰۰
GKS Piast Gliwice
۱
۰
Wisla Plock
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Superliga
San Lorenzo
۲
۲
Club Atletico Rosario Central
Finished
۰۱:۱۵
Racing Club Avellaneda
۱
۶
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
Defensa Y Justicia
۰
۳
Arsenal De Sarandi
Finished
۲۳:۰۰
CA Patronato Parana
۲
۱
CA Huracan
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Premier League
FC Rubin Kazan
۱
۰
FC Arsenal Tula
Finished
۱۵:۳۰
FC Ufa
۲
۰
FK Rostov
Finished
۱۸:۰۰
FC Dinamo Moscow
۱
۲
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۳۰
  USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
Real Salt Lake
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
Chicago Fire
۲
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۳۰
FC Cincinnati
۱
۴
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United FC
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
Vancouver Whitecaps FC
۱
۰
DC United
Finished
۰۶:۳۰
Houston Dynamo
۲
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۳۰
New York Red Bulls
۱
۱
New England Revolution
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Impact
۳
۳
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
  Croatia 1. HNL
HNK Rijeka
۱
۱
NK Osijek
Finished
۲۲:۳۰
HNK Hajduk Split
۳
۰
HNK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
KPV Kokkola
۲
۱
HJK Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Ranheim
۲
۳
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۴
۰
Stromsgodset IF
Finished
۲۲:۳۰
Stabaek IF
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Mjondalen
۲
۱
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF
۱
۲
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Tromsoe IL
۱
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Football National League
Torpedo Moscow
۳
۱
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Khimki
۳
۲
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۳
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
FC Luch
۳
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۱:۳۰
FC Mordovia Saransk
۲
۳
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Avangard Kursk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۱
۱
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۱
FC Tom Tomsk
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J.League 2
Tokyo Verdy
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions FC
۲
۴
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Tampines Rovers FC
۲
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۴:۰۰
Balestier Khalsa FC
۳
۴
Geylang International FC
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 1st Division
IK Start
۲
۰
Tromsdalen Uil
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
۴
۴
Kfum Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۳
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
۱
۱
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
۴
۲
Ullensaker/Kisa
Finished
۲۰:۳۰
Nest Sotra
۳
۰
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۰:۳۰
  England Championship
Reading FC
۳
۰
Cardiff City
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۳
۱
Persib Bandung
Finished
۱۶:۰۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
CS Herediano
۲
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Saprissa
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
Limon FC
۳
۴
AD San Carlos
Finished
۰۱:۳۵
AD Santos De Guapiles
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۳۰
  Romania Liga 1
Fotbal Club Fcsb
۱
۲
CSM Politehnica Iasi
Finished
۲۲:۳۰
FC Botosani
۱
۱
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J.League
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Nagoya Grampus
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia Superliga
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
Millonarios FC
۳
۲
CD La Equidad
Finished
۰۰:۴۵
America De Cali
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۲:۳۰
CD Tolima
۰
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۵:۱۵
Cucuta Deportivo FC
۱
۱
Jaguares FC
Finished
۰۳:۰۰
  Chile Primera Division
CD Universidad Catolica
۱
۰
CD Everton Vina Del Mar
Finished
۰۲:۰۰
Deportes Union La Calera
۰
۰
Universidad De Chile
Finished
۲۱:۰۰
CD Antofagasta
۲
۰
Cobresal
Finished
۲۳:۳۰
Universidad De Concepcion
۱
۱
Huachipato
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Varnsdorf
۲
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SV 07 Elversberg
۴
۱
Bahlinger SC
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۱
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Bundesliga
FK Austria Wien
۱
۱
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۳
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
۰
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York 9 FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۰:۰۰
Valour FC
۱
۳
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Russia Youth League
FK Ufa
۱
۴
FK Rostov
Finished
۱۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Holstein Kiel
۲
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۰۰
SG Dynamo Dresden
۲
۱
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۱۶:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Zhetysu Taldykorgan
۵
۰
FK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
Shakhtyor Karagandy
۳
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
  Austria 2. Liga
SC Austria Lustenau
۰
۲
Grazer AK
Finished
۱۳:۰۰
  Korea Republic K-League 1
Incheon United FC
۰
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone H
FC Rieti
۱
۳
Ternana Calcio
Finished
۲۳:۰۰
  Panama Premier Reserve League
Plaza Amador
۱
۱
Tauro FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group A
Botafogo FC PB
۰
۱
Nautico PE
Finished
۰۰:۳۰
AD Confianca SE
۰
۱
Treze FC PB
Finished
۲۳:۳۰
ABC FC RN
۱
۱
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۲:۴۵
SD Imperatriz MA
۰
۰
Ferroviario AC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Nomme Kalju FC
۲
۲
Viljandi JK Tulevik
Finished
۱۶:۳۰
  Australia U20 NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۰
۰
Rydalmere Lions FC
Finished
۰۸:۰۰
  Czech Republic MSFL
SK Unicov
۱
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۱
۰
FC Fastav Zlin B
Finished
۱۲:۴۵
  Korea Republic K-League 2
Seoul E-Land FC
۲
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Fundacion Aifi
۱
۳
Petroleros de Anzoategui
Finished
۲۳:۳۰
Gran Valencia Maracay FC
۱
۳
Deportivo Petare
Finished
۰۰:۰۰
Union Local Andina
۲
۲
TFC Maracaibo
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Primera Division, Clausura
Universidad Cesar Vallejo
۳
۱
Alianza Lima
Finished
۰۵:۳۰
UTC De Cajamarca
۰
۲
FBC Melgar
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Municipal
۱
۱
Deportivo Binacional
Finished
۲۲:۴۵
Academia Cantolao
۰
۲
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۱۵
  Australia Sunday League Premier Division
Belmont Villa SC
۱
۲
Jaguar FC
Finished
۱۱:۳۰
  Chinese Taipei Intercity League
Ming Chuan University
۲
۲
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Tatung FC
۷
۰
FC Taicheng Lions
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Slutsk Reserve
۳
۳
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca
۱
۲
SD Aucas
Finished
۰۵:۰۰
Mushuc Runa SC
۲
۰
Delfin SC
Finished
۰۰:۳۰
CD Olmedo
۰
۲
CD EL Nacional
Finished
۲۲:۳۰
CD America De Quito
۳
۰
Guayaquil City FC
Finished
۰۲:۴۵
  Australia NPL Queensland, Women
Souths United
۰
۰
Logan Lightning
Finished
۱۲:۳۰
The Gap FC
-
-
Brfc/Ntc
Finished
۱۱:۳۰
  Portugal Segunda Liga
FC Porto B
۱
۱
Varzim SC
Finished
۱۹:۳۰
Estoril Praia
۱
۲
Sporting Farense
Finished
۱۴:۴۵
UD Vilafranquense
۴
۰
SL Benfica B
Finished
۲۱:۴۵
Leixoes SC
۱
۱
Nacional De Madeira
Finished
۱۹:۳۰
CD Cova Piedade
۲
۱
CD Feirense
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
Pumas Unam
۲
۰
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۲۱:۳۰
CF Monterrey
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۶
Atletico San Luis
۱
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۲:۳۰
CF America
۱
۰
CA Monarcas Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Club Leon
۴
۳
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
۰
۱
Ipswich City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura
Valledupar FC
۳
۱
Orsomarso SC
Finished
۰۰:۳۰
Barranquilla FC
۲
۲
Itagui Leones FC
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۰
۲
Bogota FC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۳
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۰:۰۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۲
۲
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
  USA National Womens Soccer League
Portland Thorns FC
۳
۱
Washington Spirit
Finished
۰۷:۰۰
Orlando Pride
۰
۲
Utah Royals FC
Finished
۰۴:۰۰
SKY Blue FC
۱
۱
Reign FC
Finished
۲۱:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Pärnu JK Vaprus II
۰
۸
JK Piraaja Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Aluminij Kidricevo
۱
۰
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۲:۴۵
NK Bravo
۰
۰
NK Domzale
Finished
۱۸:۳۰
NS Mura
۲
۰
NK Rudar Velenje
Finished
۲۰:۳۰
  India Durand Cup
Chennai City
۲
۱
Army Green
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Superettan
Dalkurd FF
۳
۰
Gais
Finished
۱۷:۳۰
IF Brommapojkarna
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۰۰
  USA USL, Championship
Charleston Battery
۱
۲
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۴
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۷:۳۰
Austin Bold FC
۵
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte Independence
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC
۵
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۳
Ottawa Fury FC
Finished
۰۴:۰۰
Birmingham Legion FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
San Antonio FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۰۰
EL Paso Locomotive FC
۲
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
New Mexico United
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Orange County SC
۳
۰
LAS Vegas Lights
Cancelled
۰۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka 1898
۱
۳
MFK Ruzomberok B
Finished
۱۳:۰۰
FK Slavoj Trebisov
۰
۰
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۳
NK CELJE
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۱۵
FC Roskilde
۲
۰
Vendsyssel FF
Finished
۱۶:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۰
۰
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Torneo Femenino
Club River Plate Asuncion
۳
۳
Independiente De Campo Grande
Finished
۲۳:۳۰
Cerro Porteno
۴
۳
Club Olimpia
Finished
۲۳:۳۰
Club Guarani
-
-
Libertad Limpeño
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Cadiz CF
۳
۱
SD Ponferradina
Finished
۲۲:۳۰
UD Las Palmas
۰
۱
SD Huesca
Finished
۲۲:۳۰
Girona FC
۱
۱
Sporting Gijon
Finished
۲۱:۰۰
RC Deportivo La Coruna
۳
۲
Real Oviedo
Finished
۲۰:۳۰
Numancia CD
۰
۱
AD Alcorcon
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Fram Larvik
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas
۴
۰
Senja
Finished
۱۸:۳۰
FK Mjoelner
۱
۱
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Oppsal IF
۱
۰
Odds BK II
Finished
۲۰:۳۰
  Finland U20 SM
KaaPo
۱
۱
FC Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
  Algeria Ligue 1
MC Oran
۳
۱
USM Bel Abbes
Finished
۰۰:۱۵
  Serbia U19 Serbian League
OFK Belgrade
۰
۳
FC Cukaricki
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico Liga Premier
Deportivo Dongu FC
۱
۱
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۱:۳۰
CD Tepatitlan de Morelos
-
-
Murcielagos FC
Cancelled
۰۲:۳۰
  Portugal U19 Championship, Group South
CD Tondela
۰
۲
SL Benfica
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
VfL Wolfsburg
۱
۰
SC Sand
Finished
۱۶:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۳
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Cologne
۲
۱
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۲
۰
Magway FC
Finished
۱۳:۳۰
Chinland FC
۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie B
America FC MG
۲
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۳
۰
Botafogo FC SP
Finished
۰۰:۰۰
CRB AL
۰
۱
EC Vitoria BA
Finished
۲۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۶
۰
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۲
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۶:۰۰
  Scotland League Cup
East Fife FC
۰
۳
Glasgow Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۱
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Hatayspor
۱
۰
Altinordu FK
Finished
۱۸:۰۰
Akhisar Belediyespor
۱
۰
Adanaspor
Finished
۲۳:۱۵
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۲
۲
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۴۵
Altay Izmir
۱
۳
Umraniyespor
Finished
۲۳:۱۵
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Ypiranga FC RS
۰
۱
BOA EC MG
Finished
۲۳:۰۰
  Belarus Vysshaya League
FC Gorodeya
۳
۱
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۱۵
Torpedo Minsk
-
-
FC Vitebsk
Cancelled
۱۷:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone I
US Avellino 1912
۱
۰
SSC Bari
Finished
۲۰:۰۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
CD Ocotal
۱
۳
Art Jalapa
Finished
۲۳:۰۰
Chinandega
۰
۲
Juventus
Finished
۲۳:۰۰
Managua
-
-
Real Esteli FC
Cancelled
۰۲:۰۰
Las Sabanas Cf
-
-
Real Madriz
Cancelled
۰۳:۰۰
Diriangen
-
-
Walter Ferretti
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Sunday League Premier Division Reserve
Joondalup Utd FC
۶
۱
Hamersley Rovers SC Reserves
Finished
۰۹:۱۵
Belmont Villa Reserves
۲
۵
Jaguar FC
Finished
۰۹:۱۵
  Iceland Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
۳
۱
IA Akranes
Finished
۲۳:۴۵
FH Hafnarfjordur
۲
۱
Fylkir Reykjavik
Finished
۲۲:۳۰
UMF Grindavik
۱
۱
HK Kopavogs
Finished
۲۱:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
KA Akureyri
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa FGF
Sc Internacional Rs B
۰
۰
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۱۸:۳۰
Caxias RS
۴
۲
Clube Esportivo Lajeadense RS
Finished
۲۲:۳۰
  Australia Gold Coast Weekend Metro
Tweed United 3
۴
۱
Nerang Red
Finished
۰۹:۳۰
Robina City
-
-
Bilambil Redbacks FC
Cancelled
۰۷:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Bryne FK
۱
۲
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Byaesen
۰
۲
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
Nardo
۲
۰
Arendal
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL
۲
۳
Stjordals/Blink
Finished
۱۸:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۱
Moss FK
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
Sao Paulo Fc Sp
۴
۰
Cruzeiro Ec Mg
Finished
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie A
CA Progreso
۳
۱
Defensor Sporting
Finished
۲۲:۳۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۱
۱
SOL De America
Finished
۰۳:۰۰
Cerro Porteno
۰
۰
Club Olimpia
Finished
۰۰:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone G
SS Teramo Calcio
۲
۱
AS Gubbio 1910
Finished
۲۳:۰۰
  Hungary NB II
BFC Siofok
۱
۰
ETO FC Gyor
Finished
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie B
Montevideo Wanderers
۴
۳
Rampla Juniors
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo
۳
۱
Racing Club Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
Asd Vastese Calcio 1902
۱
۰
Calcio Chieti
Finished
۲۱:۰۰
Asd Gladiator 1924
۲
۰
Acd San Tommaso
Finished
۱۸:۳۰
Fossano Calcio Ssd
۱
۲
Vado FC
Finished
۱۸:۳۰
Usd Lavagnese 1919
۱
۱
Us Fezzanese 1930
Finished
۱۸:۳۰
Aglianese Calcio
۳
۴
Asd Grassina
Finished
۱۸:۳۰
Asd Roccella
۰
۱
Asd Corigliano Calabro
Finished
۱۸:۳۰
Fc Francavilla 1931
۴
۰
Asd Grumentum Valdagri
Finished
۱۸:۳۰
Forli Fc
۳
۰
San Marino Calcio
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone C
Reggio Audace FC
۳
۳
Juventus U23
Finished
۲۱:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Ar Sao Martinho
۰
۲
Cd Cerveira
Finished
۲۰:۳۰
CDC Montalegre
۶
۱
AD Oliveirense
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Copa de Catalunya
UA Horta
۰
۲
CF Badalona
Finished
۲۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabayil
۱
۰
Zira FK
Finished
۲۰:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Atletico Venezuela
۰
۴
Caracas Fc
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Santa Cruz FC RJ
۰
۲
Mageense FC RJ
Finished
۲۲:۳۰
Queimados RJ
۳
۴
Profute Volantes FC
Finished
۱۸:۳۰
Barcelona EC RJ
۱
۳
7 de Abril
Finished
۲۲:۳۰
Marica FC RJ
۰
۰
EC Rio Sao Paulo RJ
Finished
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional, Group B
Deportivo Riestra Afbc
۲
۱
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
۲۳:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۰
۰
CA Defensores De Belgrano
Finished
۲۳:۳۰
Club Almagro
-
-
San Martin De Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England National League
Notts County
۱
۱
Wrexham FC
Finished
۱۸:۳۰
  China China League 1
Xinjiang Tianshan Leopard
۲
۳
Inner Mongolia Zhongyou FC
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka FC
۱
۲
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۶:۰۰
Sichuan Longfor FC
۳
۲
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۶:۰۵
  Serbia Prva Liga
FK Graficar Beograd
۳
۰
FK Kolubara Lazarevac
Finished
۱۹:۳۰
Radnicki Pirot
۱
۱
FK Zlatibor
Finished
۱۹:۳۰
Fk Kabel Novi Sad
-
-
FK Sindelic Beograd
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Catarinense, Serie B
Clube Nautico Almirante Barroso SC
۱
۴
Concordia AC SC
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SAK 1914 Salzburg
۳
۱
SV Grödig Amateure
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Ternopil Region
FC Zbruch Pidvolochysk
-
-
FC Berezany
Cancelled
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
RW Rankweil
-
-
SC Austria Lustenau (A)
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Lauterach
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
Cancelled
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Union Saint-Gilloise
۳
۱
Sporting Lokeren
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Skoruk Tomakovka
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
Cancelled
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League, Apertura
Pumas Unam
۲
۲
Veracruz Tiburones Rojos
Finished
۱۸:۳۰
Fc Juarez
۱
۰
Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Keski-Pohjanmaa - Vaasa
Narpes Kraft
-
-
Kokkolan Palloseura-62
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone B
US Albinoleffe
۱
۲
Calcio Lecco 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone L
Sicula Leonzio
۳
۰
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone F
Virtus Vecomp Verona
۲
۰
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Toppserien, Women
Sandviken
۱
۰
Trondheims-Orn
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Lusitania FC Lourosa
۱
۰
Fc Pedras Rubras
Finished
۲۰:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۱
۱
Fc Felgueiras 1932
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
EsPa
-
-
HPS
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Ud Santarem
۱
۰
Rd Agueda
Finished
۲۰:۳۰
Castelo Branco
۱
۱
Oliveira Hospital
Finished
۲۰:۳۰
Ac Marinhense
-
-
Vitoria Sernache
Finished
۲۰:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Csd Vendaval
۱
۱
Ilopaneco
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Ringkobing IF
۱
۳
Thisted FC
Finished
۲۱:۳۰
  Peru Segunda Division
Los Caimanes
۰
۳
Deportivo Coopsol
Finished
۲۲:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone A
AC Renate
۴
۲
Como 1907
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
Guarulhos
۱
۱
Sao Jose EC SP
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Super League, Women
Sdusshor 8
-
-
Biik Kazygurt
Cancelled
۱۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goteborg FC
۲
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۱
۱
Pitea IF
Finished
۱۸:۳۰
Linkopings FC
۲
۱
Vittsjo Gik
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
۲
۲
SV Hall
Finished
۱۳:۰۰
FC Wacker Innsbruck II
-
-
Schwaz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Telfs
-
-
Zirl
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Arturo Fernandez Vial
Cancelled
۰۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Cd Acaxual
-
-
Cd Acajutla
Cancelled
۰۰:۳۰
Dav Santa Ana
۳
۱
CD AZUQUECA
Finished
۱۳:۳۰
Cd Tarancon
۱
۰
AD Torrejon
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibarra
۱
۲
UD Las Palmas B
Finished
۱۵:۰۰
CF Burgos
۳
۲
Real Madrid Castilla
Finished
۲۱:۳۰
Valencia CF Mestalla
۳
۱
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۱:۳۰
Unionistas De Salamanca CF
۱
۲
Merida AD
Finished
۲۱:۳۰
UD Paterna
-
-
CD Quintanar Del Rey
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional, Group A
CA Belgrano
۱
۱
San Martin De San Juan
Finished
۰۱:۳۰
Guillermo Brown
۰
۲
CA Barracas Central
Finished
۲۲:۳۵
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CSD Comunicaciones
۳
۰
CD Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
CSD Coban Imperial
۳
۰
Deportivo Guastatoya
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۰
Antigua Gfc
Finished
۲۱:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۲
۰
Deportivo Siquinala
Finished
۲۲:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Kangaroo Point Rovers Reserves
-
-
Tarragindi Tigers Reserves
Cancelled
۰۷:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
South Melbourne FC
-
-
Altona Magic SC
Cancelled
۰۸:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2
Kangaroo Point Rovers
-
-
Tarragindi Tigers
Cancelled
۰۹:۳۰
  International AFF Championship, Women
Indonesia
-
-
Vietnam
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic Divize E
Mfk Karvina B
-
-
Polanka
Cancelled
۱۲:۴۵
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
-
-
JK Narva Trans II
Cancelled
۱۳:۳۰
Kohtla-Jarve JK Jarve II
۲
۵
FC Ararat
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Stumbras
-
-
Zalgiris Vilnius
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۰
۲
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
Suduva Marijampole
-
-
FK Palanga
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
St Michael/Lav
۲
۳
Annabichler SV
Finished
۱۳:۳۰
  Slovenia Slovenska Nogometna Liga, Women
ZNK Cerklje
-
-
ZNK Radomlje
Cancelled
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 2
Thailand Honda FC
۲
۰
Chiangmai United
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۱
۱
Sisaket FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3. Liga
1 FC Kaiserslautern
۰
۳
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۲
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Crumlin United FC
-
-
St Mochtas FC
Cancelled
۱۵:۳۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Enegretic-Bugylma
-
-
Shinnik-Nizhekamsk
Cancelled
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Holbaek BI
۳
۲
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League
CLB BD Thanh Hoa
۰
۳
Vicem Hai Phong
Finished
۱۵:۳۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
۱
۴
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Siberia Higher League
Polimer Barnaul
-
-
Dinamo-m Barnaul
Cancelled
۱۶:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۲
۳
Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۲
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
SV Drochtersen/Assel
۴
۲
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone E
SSD Vis Pesaro 1898
۱
۰
Rimini FC 1912
Finished
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید